Hotel Ring

V areáli SLOVAKIA RING nájdete Hotel Ring *** a Penzion Ring, vďaka čomu sa radíme medzi výnimočné motoristické strediská s vlastnou ubytovacou kapacitou. Obe zariadenia poskytujú vlastné a dostatočné parkovacie kapacity zdarna. 


Hotel Ring *** s kapacitou 92 pevných lôžok s možnosťou doplnenia 14 prísteliek poskytuje 39 dvojposteľových izieb Standard, 4 dvojposteľové izby De Luxe, 3 apartmány Classic (jeden bezbariérový). 
Všetky izby obsahujú samostatnú kúpeľnu s WC, TV, telefón a WiFi pripojenie na internet.

Penzion Ring má kapacitu 18 lôžok, poskytuje však 6 veľmi priestranných dvojlôžkových izieb Standard a 2 apartmány De Luxe. Všetky izby sú veľmi priestranné a komfortne zariadené so samostatnou kúpeľňou s WC, TV, telefónom a WiFi pripojením na internet. Výnimočnosťou Penzionu je multifunkčný Loft BAR na dvoch podlažiach s kapacitou 100 ľudí. Je vhodný na eventy, svadobné večierky, firemné párty, koncerty, či módne prehliadky. Súčasťou je vonkajšia terasa s panoramatickým výhľadom na okruh SLOVAKIA RING a polouzavretý salón s biliardovým stolom.


Photogallery
Video
Partneri
1
DÁ SA TO!

po zadaní e-mailu získaš zdarma prístup do e-learningu centra bezpečnej jazdy kde čakajú na teba video návody a tréningy ako zvládnuť šmyky a iné krízové situácie, vysvetlíme ako pracuje ABS, ASR, ESP a aj know-how skúsených pretekárov. Pridaj sa k nám!

Odoslať