Hotel Ring

V areáli SLOVAKIA RING nájdete Hotel Ring *** a Penzion Ring, vďaka čomu sa radíme medzi výnimočné motoristické strediská s vlastnou ubytovacou kapacitou. Obe zariadenia poskytujú vlastné a dostatočné parkovacie kapacity zdarna. 


Hotel Ring *** s kapacitou 92 pevných lôžok s možnosťou doplnenia 14 prísteliek poskytuje 39 dvojposteľových izieb Standard, 4 dvojposteľové izby De Luxe, 3 apartmány Classic (jeden bezbariérový). 
Všetky izby obsahujú samostatnú kúpeľnu s WC, TV, telefón a WiFi pripojenie na internet.

Penzion Ring má kapacitu 18 lôžok, poskytuje však 6 veľmi priestranných dvojlôžkových izieb Standard a 2 apartmány De Luxe. Všetky izby sú veľmi priestranné a komfortne zariadené so samostatnou kúpeľňou s WC, TV, telefónom a WiFi pripojením na internet. Výnimočnosťou Penzionu je multifunkčný Loft BAR na dvoch podlažiach s kapacitou 100 ľudí. Je vhodný na eventy, svadobné večierky, firemné párty, koncerty, či módne prehliadky. Súčasťou je vonkajšia terasa s panoramatickým výhľadom na okruh SLOVAKIA RING a polouzavretý salón s biliardovým stolom.


Photogallery
Video
Partneri
1
HĽADÁME INŠTRUKTOROV!

Baví ťa oblasť motorizmu? Nebojíš sa postaviť pred ľudí? Jazdíš dobre na motocykli alebo vozidle? Chceš byť súčasťou tímu profesionálov? Staň sa inštruktorom/inštruktorkou! Pošli nám svoj životopis s fotkou na instruktor@slovakiaring.sk

Odoslať