Vyberte si z ponuky vzdelávania

Osobné autá

Motorky

Offroad

Nákladné vozidlá

Easydrift

Parkovanie

Defenzívna a Eko jazda

Doplnkové služby

Možnosť rezervovať termín
Vyberte si termín tréningu

Eva Esztergályosová

Email: cbj@slovakiaring.sk
GSM: +421 917 932 702

Galéria

Šmyk sem, šmyk tam a už ste v priekope. Takto to môže skončiť keď neviete čo treba robiť za volantom. My sme sa na Slovakia ringu vyšmýkali poriadne, užili sme si zábavu a veľa vecí sme sa naučili. Keď je spojená zábava s výučbou, je to super!

Junior a Marcel

Vodný slalom mám plne pod kontrolou ale auto šmyku je oveľa ťažšie zvládnuť! Ďakujem za skvelý zážitok a neoceniteľné skúsenosti, ktoré mi môžu zachrániť život. Perfektní inštruktori, vynikajúce podmienky, ste jednotky na Slovensku! Prajem veľa spokojných vodičov.

Janka Dukátová

Na Slovakia ringu som si bola zajazdiť už viac krát a vždy si z centra bezpečnej jazdy odnášam skvelý pocit z nových informácií a zručností, ktoré si pretrénujem. Myslím si, že by si mal každý vodič zvyšovať svoje zručnosti a snažiť sa byť lepším. Kurz odporúčam každému!

Kvetka Horváthová

Jazdiť na bicykli je v pohode ale zvládnuť auto v šmyku, to už nie je sranda. Tu mi našťastie nič nehrozí a všetko sa dá vyskúšať. Na ceste máme každý len jeden pokus a buď to zvládneme alebo to bude mať následky. Poďte trénovať!

Peter Sagan

Voziť v aute ceú rodinu je veľká zodpovednosť a preto chcem byť čo najlepšie pripravený na akúkoľvek situáciu. Hokej sa hrá síce na ľade ale vďaka korčuliam sa cítim bezpečne, pneumatiky na ľade už také bezpečné nie sú. Treba si to vyskúšať!

Ján Laco

Odborníci hovoria, že ženy sú za volantom bezpečnejšie vodičky, lebo nevymýšľajú a zbytočne neriskujú, jazdia čo najbezpečnejšie. Na kurze bola pred jazdami skvelá teoretická príprava, veľa nových informácií v nej odznelo a tréning treba skrátka zažiť na vlastnej koži! Odporúčame!

Iveta Malachovská a Soňa Mullerová

Keď mi tu chlapci hodili auto do šmyku, myslela som, že to nerozdýcham. Ešte nikdy som nezažila šmyku na ceste a bola to sila! Radšej si ho tu niekoľko krát vyskúšam, lebo tu sa nemôže nič stať ako to zažiť raz na ceste a človek sa stihne len zľaknúť. Odporúčame!

Miriam a Martin Šmahelovci

Partneri
1
HĽADÁME INŠTRUKTOROV!

Baví ťa oblasť motorizmu? Nebojíš sa postaviť pred ľudí? Jazdíš dobre na motocykli alebo vozidle? Chceš byť súčasťou tímu profesionálov? Staň sa inštruktorom/inštruktorkou! Pošli nám svoj životopis s fotkou na instruktor@slovakiaring.sk

Odoslať