Malkia park
V areály SLOVAKIA RING sa nachádza novovybudované stredisko MALKIA PARK BIG CATS RESCUE - miesto kde nájdete množstvo zaujímavých a vzácnych zvierat a kde si môže oddýchnuť a zabaviť sa celá rodina. 
NAŠÍM PRVORADÝM CIEĽOM JE ZÁCHRANA ZVIERAT Z CIRKUSOV. SNAŽÍME SA IM VYTVORIŤ PODMIENKY, KTORÉ IM UMOŽNIA ŽIŤ ŠŤASTNÝ A SPOKOJNÝ ŽIVOT.

NAŠE LEVY

Levy sú prvými zverencami Malkia Parku. Tvoria päťčlennú svorku, ktorá si tu v harmónii užíva svoje šťastné chvíle. Tri levy boli zachránené z cirkusu Humberto – jedenásťročný Leo, desaťročný Cézar a osemročná levica Elza. Z Ranča Pod Babicou – Bojná k nám prišla osemročná levica Kamunyak. Najmladšou členkou svorky je dcéra Lea a Elzy, päťročná Suria. Leo a Cézar prespia skoro celý deň a len ťažko sa dajú presvedčiť, aby sa niekam presunuli. Leo je vodca svorky, dôstojný a hrdý, ale pre pohladenie od svojho ošetrovateľa si príde vždy rád. Elza a Kamu sú za dámy a rady sledujú, čo sa deje naokolo. Suria, aj tým, že je najmladšia, je najživšia. V jej blízkosti musí byť prísne dodržaný odstup, raz darmo, je to lovkyňa. So svojím ošetrovateľom sa ale rada kamarátsky vyobjíma.
Pri kontakte s veľkými šelmami nie je opatrnosti nikdy dosť, preto treba byť vždy pozorný a pristupovať k nim s rešpektom.

TAJOMNÝ KRÁĽ ÁZIJSKÝCH VEĽHÔR

MALKIA PARK JE JEDINÉ ZARIADENIE NA SLOVENSKU, KDE MÔŽETE NA VLASTNÉ OČI VIDIEŤ MIMORIADNE VZÁCNEHO SNEŽNÉHO LEOPARDA (IRBISA).
viac info: www.malkiapark.sk
Photogallery
Video
Partneri
1
HĽADÁME INŠTRUKTOROV!

Baví ťa oblasť motorizmu? Nebojíš sa postaviť pred ľudí? Jazdíš dobre na motocykli alebo vozidle? Chceš byť súčasťou tímu profesionálov? Staň sa inštruktorom/inštruktorkou! Pošli nám svoj životopis s fotkou na instruktor@slovakiaring.sk

Odoslať