O nás

Spoločnosť Akadémia vzdelávania vodičov, s.r.o. je členom skupiny Slovakia Ring. Už po uvedení na trh sa radí na prvé miesto spoločností, ktoré poskytujú vzdelávanie pre vodičov. Svojim jedinečným projektom – výstavba Prvého profesionálneho centra bezpečnej jazdy na Slovenku dokáže osloviť všetky skupiny vodičov. Od začínajúcich vodičov, ktorí práve získali vodičské oprávnenie až po vodičov profesionálov, pre ktorých sa stalo vedenie vozidla automatickou súčasťou.

Cieľom skupiny Slovakia Ring je vybudovať pre vodičov kompletné centrum kde si každý motoristický fanúšik nájde svoju záľubu. Pre najnáročnejších je k dispozícií profesionálny okruh Slovakia Ring, viac info na www.slovakiaring.sk, ako jazdiť bezpečne a predvídavo Vás naučíme v Centre bezpečnej jazdy na novom cvičisku, pripravená je taktiež off roadová dráha a pripravujeme motokárovú dráhu pre spestrenie a obohatenie podujatí. Buďte si za volantom istejší!

Photogallery
Video
https://www.youtube.com/watch?v=9TedlUhUv8g
Partneri
1
DÁ SA TO!

po zadaní e-mailu získaš zdarma prístup do e-learningu centra bezpečnej jazdy kde čakajú na teba video návody a tréningy ako zvládnuť šmyky a iné krízové situácie, vysvetlíme ako pracuje ABS, ASR, ESP a aj know-how skúsených pretekárov. Pridaj sa k nám!

Odoslať