SlovakiaRingDominantou areálu je rýchlostný okruh SLOVAKIA RING, ktorý je druhým najdlhším okruhom v Európe. K dispozícií je 6 rôznych variant ako sa dá dráha zostaviť a v tej najdlhšej máte k dispozícií 5922 metrov. Okruh je divácky veľmi atraktívny nakoľko je z každého miesta tribúny vidieť až 80% celej trate. Súčasťou rýchlostného okruhu je 32 boxov, čerpacia stanica, servisné a zdravotné stredisko.

Vedľa okruhu vyrástlo v priebehu roka 2010 prvé profesionálne Centrum bezpečnej jazdy na Slovensku, ktoré slúži na výcvik vodičov všetkých skupín. Centrum bezpečnej jazdy obsahuje školiace priestory pre teoretickú prípravu s moderným vybavením a cvičisko je rozdelené na štyri samostatné tréningové moduly. Vodiči si teda môžu preveriť svoje zručnosti pri zvládnutí krízových situácií na rovnej vozovke, v zákrute, na kopci i pri umelo vyvolanom pretáčavom šmyku. Centrum poskytuje špeciálne kurzy pre vodičov motocyklov, osobných vozidiel, ľahkých i ťažkých nákladných vozidiel.

V máji 2011 sme oficiálne uviedli do prevádzky Hotel Ring***, čím sme sa zapísali do veľmi malej skupiny motoristických areálov, ktoré majú k dispozícií pre svojich návštevníkov i tak atraktívne služby akými sú wellnes centrum s bazénom, vírivkou, piatimi saunami a relax centrom. Kapacita hotelových lôžok je pre 100 osôb.

Koncom leta 2011 sme spustili OFF ROAD cvičisko. Ponúka viac ako 21 rôznych tréningových modulov, terén tvoria zemina, kamene, skaly, drevené brvná, betónové schody... zaujímavé sú tiež možnosti bočných náklonov, prejazdy cez mostík či vodný brod, rôzne uhly stúpania alebo klesania.

Areál SLOVAKIA RING patrí dnes medzi vyhľadávané destinácie motoristicky založených nadšencov ale i bežných vodičov, ktorí si chcú zdokonaliť svoje zručnosti príjemnou a hlavne zábavnou formou. Ponúkame taktiež široké možnosti pri usporiadaní firemných eventov s bohatým sprievodným programom.

Pre viac informácií kontaktujte prosím:

Ing. Ľuboš Miklovič

Ľuboš Beder 

Leonard Hrobárek

Sales director

Sales & Event manager

Sales & Event manager

miklovic@slovakiaring.sk

beder@slovakiaring.sk

hrobarek@slovakiaring.sk

+421 911 133 423

+421 905 536 493

+421 915 737 455


Photogallery
Video
https://www.youtube.com/watch?v=ROumN2zujA8
Partneri
1
HĽADÁME INŠTRUKTOROV!

Baví ťa oblasť motorizmu? Nebojíš sa postaviť pred ľudí? Jazdíš dobre na motocykli alebo vozidle? Chceš byť súčasťou tímu profesionálov? Staň sa inštruktorom/inštruktorkou! Pošli nám svoj životopis s fotkou na instruktor@slovakiaring.sk

Odoslať